• Školské tašky

• Na konci školského roka sa uskutočnila tradičná slávnostná svätá omša vrámci ktorej sme sa rozlúčili s našimi predškolákmi a posvätili ich školské tašky.

Aby o túto udalosť neprišli ani detičky z Ukrajiny, ktoré už istý čas navštevujú našu škôlku, rozhodli sme sa pre ne zorganizovať finančnú zbierku na nákup školských tašiek. Rodičia svojím dobrovoľným príspevkom pomohli kúpiť tri sety krásnych školských tašiek. Mali z toho nesmiernu radosť a nadšenie. Ďakujeme!

• Guľáš párty

• V stredu 29.6. sa vo farskej záhrade konala aj rozlúčková guľáš párty, ktorá nasledovala po slávnostnej svätej omši, kde sme sa rozlúčili s našimi predškolákmi.

Ďakujeme všetkým, ktorí pomohli pri organizácií alebo prispeli maškrtami a svojou účasťou. Bola to veľmi príjemná bodka za školským rokom 2021/2022.